ZAMAN KAYIŞLARI

 • ZAMAN KAYIŞLARI

  Kauçuk Eksiz Zaman Kayışları
   
  Hassas hatveli uzamasız yüksek torka dayanımlı. Dokuma motor kayışları, etiket makinası kayışları, poşet imalat makinası kayışları, carting kayışları, mobese kayışı, freze kayışı olarak piyasada bilinen kayışlar Kauçuk zaman kayışlarıdır.

  Poliüretan Eksiz Zaman Kayışları

  Asıl üretim amacı yağa dayanımlı ve yüksek torklara dayanıklı olmasıdır. Eksiz yapısı sayesinde yüksek torka dayanımlıdır. Genellikle çelik telli üretilir bunun dışında kevlar ve aramid kortlu özel imalatı da bulunmaktadır. Başlıca kullanım alanları;  dikiş kayışları, 

  Kauçuk Açık Uçlu Zaman Kayışları
   
  Lineer sistemlerde sessizlik özelliği ile en çok tercih edilen kayış tipidir. Asansör kayışları otomatik kapı kayışları bu tip kayışlardandır.

  Poliüretan Açık Uçlu Zaman Kayışları
   
  Linner sistemlerde çelik telli yapısıyla yüksek torklu sistemlerde ve ağır yüklerde tercih edilir . Abkant kayışı, lazer kayışı, tente kayışı,  profil kesme makinası kayışları, otomatik kapı kayışları bu tip kayışlardır.  

  Poliüretan Ekli Zaman Kayışları
   
  Kalıbı olmayan ölçüye hazır hale getirebilmek amaçlı açık uçlu kayışların zet ekleme methodu eklenmesi ile oluşturulur. 
   
  Kaplamalı Kayışlar
   
  Genellikle güç aktarırken ürün de taşınmak istenilen sistemlerde kullanılır. Kaplamının cinsi yapılacak işlemlere göre farklılık göstermektedir. Camcı kayışı, oluklu mukavva kayışı, kombi taşıma kayışı, şişe taşıma kayışı, paketleme makinası kayışı, kutu kapama kayışı bu tip kayışlardandır.

ZAMAN KAYIŞLARI - GÜNEŞ KONVEYÖR BANT VE GÜÇ AKTARIM SİSTEMLERİ
Taşıyıcı bantlar, kayışlar ve ekleme sistemleri konusunda uzun yıllardır, sektör içinde tecrübe edinmiş kadromuz ile kendini sürekli gelişime açık tutan firmamız; kalite ve hizmet odaklı çalışma prensibi ile, müşteri ihtiyaçlarına her yönüyle çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.
zaman-kayislari-anahtar-kelimeler