DÜZ KAYIŞLAR

 • DÜZ KAYIŞLAR

  Endüstri sektörünün birçok alanında Düz kayışlar kullanılmaktadır. Kullanım yerlerine göre polyamid, polyester aramid kortlu olarak üretilmektedir. Burada ki en önemli husus doğru olan ürünü tespit edip, kesim ve ek yeri uygulamalarıyla doğru ürünü istenilen ölçüde hazırlayabilmektedir. Firmamızda 20 yılı aşkın deneyimli çalışanlarımız ve orijinal ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 


  Yaygın olarak kullanılan sektörler;
   
  Tekstil
  Düz kayışın en yaygın kullanıldığı ve kalitesini ön plana çıkarabileceği alandır. Nitta marka bu sektörde kalitesini ispatlamış ve Dünya pazarında yerini almıştır. Bir çok makine üreticisinin global çözüm ortağı olmuştur. Büküm kayışları, rotor kayışları, aktarma kayışları, iğ kayışı iğcik kayışı, kaytan kayışı olarak da bilinmektedir.

  • Oluklu mukavva;
  Nitta markanın bu sektör için özel imalat ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünleri üzerinde montaj veya hazır halde sunmaktayız. 

  • Teneke taşıma;
  Yağ dayanımı, düşük tamburlardan dönebilme özelliği, dayanıklı kauçuk malzemesi ve güçlü polyamid-polyester yapısı ile sektörde; kesilme - çizilmeye karşı uzun ömürlü, uzama problemi yaşatmayan kullanıcısı tarafından vazgeçilmez olan çözümler sunmaktadır.

  Matbaa
  Nitta markanın Matbaa sektörünün her makinasına ayrı özel çözümleri bulunmaktadır. Özel kauçuk yapısı ile tutucu özelliğine sahip olmakla birlikte düşük tambur çaplarında kaydırma problemi ve çatlama problemi yapmadan çalışmaktadır.

DÜZ KAYIŞLAR - GÜNEŞ KONVEYÖR BANT VE GÜÇ AKTARIM SİSTEMLERİ
Taşıyıcı bantlar, kayışlar ve ekleme sistemleri konusunda uzun yıllardır, sektör içinde tecrübe edinmiş kadromuz ile kendini sürekli gelişime açık tutan firmamız; kalite ve hizmet odaklı çalışma prensibi ile, müşteri ihtiyaçlarına her yönüyle çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.
duz-kayislar-anahtar-kelimeler